• جستجو
  • 1403/04/30

پیشنهادهای سردبیر در مادر و کودک

۵ نکته برای دادن خبر بارداری خود به رئیس تان! فواید پیاده روی در دوران بارداری

دسته بندی های مادر و کودک

انتخاب اسم پیش از بارداری قبل از زایمان پس از زایمان دانستنی های نوزادان تربیت کودک تم تولد

مطالب مادر و کودک

راه های مقابله با پرخاشگری کودکان

پرخاشگری یکی از عادات رفتاری است که کودکان در سنین خاصی ممکن است آن را تجربه کنند. در این میان نحوه رفتار و عملکرد والدین تاثیر به سزای بر روی کودکان دارد. در این قسمت راهکار هایی برای مقابله با پرخاشگری کودکان را بررسی خواهیم کرد.

۵ نکته برای دادن خبر بارداری خود به رئیس تان!

قصد بچه دار شدن دارید؟ برای این خبر هیجان انگیز به شما تبریک می گویم! ما می دانیم که به زودی می خواهید به کل دنیا(حداقل به دوستان اینستاگرامی و فیس بوکی) خبر بارداری و بچه دار شدن خود را بگویید، اما قبل از هر چیزی باید به این فکر کنید این خبر مهم را چگونه به رئیس خود بگویید. 
 

فواید آشپزی کردن برای کودکان

آشپزی کردن با کودکان علاوه بر مزایای شگفت انگیزی که دارد، فواید بسیار زیادی هم برای کودکان دارد. در این مقاله از وبسایت یاربانو ما به طور کامل به آشپزی کردن به همراه کودکان، فواید آن و راه های علاقمند کردن کودک به آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

از آن ها بخواهید تا در تمیز کردن آشپزخانه به شما کمک کنند

چگونه به کودکمان دستور دهیم ؟

معمولا همه ی والدین دوست دارند که وقتی به کودکشان دستوری می دهند، کودک به آن گوش کرده و آن را اجرا کند. اما بسیاری از آن ها راه درست آن را نمی دانند. ما در این مقاله از سایت یاربانو، راهکارهای دستور دادن صحیح را برایتان گردآوری کرده ایم.

آیا زایمان طبیعی بعد از عمل سزارین امکان دارد ؟

زایمان طبیعی بعد از عمل سزارین ممکن است مشروط بر این که عمل سزارین قبلا به علت بزرگ بودن نوزاد و یا تنگی لگن مادر انجام نگرفته باشد . 

آشنایی با عمل سزارین (Coesarean)

سزارین نوعی از عمل جراحی است که بر روی شکم مادر انجام داده و نوزاد را بدین طریقه از رحم خارج می کنند . مطابق آمار و به طور متوسط تا سه درصد از زایمان ها توسط عمل سزارین انجام می گیرند .

تغذیه مناسب در دوران بارداری

یکی از عوامل مهمی که در دوران بارداری باید به آن توجه کرد، تغذیه در دوران بارداری می باشد. به همین دلیل ما این مقاله را برای شما آماده کرده ایم با ما همراه باشید.

با قهر کودکان چگونه برخورد کنیم؟

بسیاری از مادر و پدر ها با مشکلی مواجه هستند به نام قهر کردن بچه ها. بسیاری از بچه ها با قهر های بی مورد و بی زمانشان باعث ناراحتی پدر و مادر هایشان می شوند و به همین دلیل هم مادر و پدر ها تصمیم به ترک دادن آن ها از این عادت می گیرند. اگر شما هم از دست فرزندتان عاصی شده اید، این مقاله کاملا مناسب شما است.

عوارض مصرف شکلات برای کودکان

همه ی بچه ها شکلات وشیرینی را دوست دارند و از خوردن آن لذت می برند غافل از این که شکلات ها چه عوارض بدی برای بچه ها دارند. اگر شما هم کنجکاو شده اید که شکلات چه عوارضی می تواند برای بچه ها داشته باشد، این مقاله مناسب شما است.

عادت هایی که باید به کودکانتان یاد بدهید

در این مقاله از سایت یاربانو، عاداتی را به شما گوشزد می کنیم که شما باید آن ها را به فرزندتان بیاموزید. با ما همراه باشید.

قصه ی کودکانه ی مورچه کوچولو

در این مقاله از سایت یاربانو یک داستان زیبا ی کودکانه برای شما آماده کرده ایم که امیدواریم از آن لذت ببرید.

ویژگی های مهم لباس نوزادان

همه ی مادران ، تا مدتی که انتظار تولد نوزادشان را می کشند شادی و نشاط فراوان برای تهیه ی لباس نوزاد از خود نشان می دهند . 

صفحه 1 از 9