• جستجو
  • 1403/04/30

پیشنهادهای سردبیر در روانشناسی

روش هایی برای داشتن رابطه عالی در زندگی 5 ویژگی زنانه که باعث جذب مردان می شود!!!

دسته بندی های روانشناسی

پیشرفت و موفقیت روانشاسی ازدواج روانشناسی خانواده روانشناسی عمومی مشاوره مهارت های زندگی

مطالب روانشناسی

7 جمله مثبت که هر روز باید به خودتان بگویید !

شما بهترین دوست خود و مهمترین فرد زندگی تان هستید. بنابراین بسیار مهم است روی روشی که با خود صحبت می کنید و اینکه چگونه با خود رفتار می کنید دقت داشته باشید. ما عادت کرده ایم که خودمان را قضاوت کنیم، بعد از انجام کار اشتباهی احساس گناه می کنیم و مرتباً خودمان را سرزنش می کنیم. به این فکر کنید که اگر شروع کنید با آگاهی و مهربانی بیشتری با خود رفتار کنید، چه تفاوت های بزرگی ایجاد می شود. استفاده از تنها چند جمله مثبت ساده، تغییراتی اساسی در زندگی روزمره شما ایجاد خواهد کرد.

روش هایی برای داشتن رابطه عالی در زندگی

همه ما فیلم هایی را دیده ایم که در آنها زنان شاهزاده خانوم هستند، و مردان آن ها شوالیه هایی هستند که در زره می درخشند و این زوج های کامل و بی نقص زندگی فوق العاده ای دارند و تا ابد در کنار هم شاد زندگی می کنند. اما در واقع هیچ وقت هیچ کس یادمان نمی دهد که چه کارهایی باید انجام دهیم تا ما هم زندگی خوشبخت خودمان را داشته باشیم. در این مقاله می خواهم به این موضوع بپردازم و 15 کاری را که می تواند بهترین روابط را برای شما به ارمغان بیاورد با شما در میان بگذارم. 
 

راهکار هایی برای تقویت حافظه

فراموشی از آن دسته چیز هایی است که واقعا سخت و طاقت فرسا بوده و می تواند مشکلات زیادی را برای ما به وجود بیاورد. گاهی ما حتی فراموش می کنیم که برای چه به خرید آمده ایم و یا حتی دلیل تماس گرفتن مان را از یاد می بریم. اما باید بدانید که این مشکل هم بدون راهکار نیست و راه هایی برای آن وجود دارد.

استعفا از شغل بدون خراب کردن پل های پشت سرمان!

استعفا از شغل نیاز به آماده سازی دارد و برای محیا کردن شرایط جهت استعفا راه‌های زیادی وجود دارد که برخی درست و برخی نادرست هستند.  

۴ مرحله موثر برای بهبود بعد از پایان رابطه عاطفی

تمام کردن رابطه آسان نیست و اگر بعد از پایان رابطه عاطفی هنوز عشق وجود داشته باشد؛ سخت‌ تر هم خواهد شد. ممکن است بدلیل دل شکستگی احساس کنید که جهان به پایان رسیده است؛ اما خبر خوب این است که درد برای همیشه باقی نخواهد ماند و بطور قطع شما میتوانید دوباره وارد رابطه عاطفی شوید.

تصمیماتی که باعث موفق شدن شما می شوند

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که انسان های موفق چگونه تصمیماتی می گیرند و به آن عمل می کنند؟ تصمیمات مهمی که هر انسانی در زندگی اش باید بگیرد و به آن عمل کند، مبحثی است که امروز در یاربانو به آن پرداخته می شود.

توصیه هایی جهت تقویت نیمکره های مغز


حتما تا به حال در مورد نیمکره های مغز و تفاوت های آن ها شنیده اید. در این مقاله از وبسایت یاربانو به طور کامل به تفاوت های این دو نیمکره و روش هایی برای قدرتمند تر کردن آن ها می پردازیم.

روش هایی عالی برای شادابی در کار

 شادابی و سرحالی از آن عادات خوبی است که دسترسی به آن آسان ولی نگه داشتن آن سخت است، چه بسا که سرکار هم باشیم! در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه سرکار شاداب و سرحال باشید.

چگونه از بی حوصلگی فرار کنیم ؟

همه ی ما در شرایطی بوده ایم که بسیار بی حوصله و بی صبر بوده ایم و نمی توانستیم به خوبی کارهایمان را انجام دهیم. به نظر شما ار چه راهکار هایی می توان برای فرار کردن از بی حوصلگی استفاده کرد؟

بهترین انتقام چیست

این مقاله از سایت یاربانو در ادامه ی مقاله ی قبلی تهیه شده است. با ما همراه باشید.

یک تمرین ساده و رایگان برای تقویت خلاقیت

همه ی ما تقریبا می دانیم که خلاقیت چقدر مهم است و از چه جایگاهی برخوردار است. در این مقاله از سایت یاربانو، ما یک راه ساده و بدون خرج را به شما آموزش می دهیم تا با استفاده از آن بتوانید خلاقیت خود را بهتر کنید.

توصیه های کلیدی جهت موفقیت در امتحانات

همه ی ما دوست داریم که در امتحانات بهترین نتایج را داشته باشیم اما گاها نمی دانیم چطور؟ در این مقاله ما نکات و موارد طلایی را به شما معرفی می کنیم که دانستن و انجام دادن آن ها باعث می شود در امتحانات موفق تر باشید. با ما همراه باشید.

صفحه 1 از 7