• جستجو
  • 1403/02/02

پیشنهادهای سردبیر در سلامت

خواب راحت با ویتامینها و مواد معدنی ضروری مضرات پفک برای کودکان راهکار هایی برای افزایش انرژی خوراکی های دارای کالری منفی خواص زعفران

دسته بندی های سلامت

اطلاعات دارویی بهداشت زنان بیماری ها دانستنی های سلامت روابط زناشویی ورزش و تناسب اندام

مطالب سلامت

ترشحات سینه و راه های جلوگیری از آن

یکی از مواردی که بانوان در طول زندگی خود با آن مواجه می شوند ترشحات سینه است. مسئله ای که عموما ذهن آن ها را درگیر می کند مربوط به طبیعی یا غیر طبیعی بودن این ترشحات است، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

مضرات پفک برای کودکان

امروزه پفک به عنوان یک خوراکی محبوب در میان کودکان شناخته می شود. بدون شک اگر با مضرات پفک برای سلامتی بدن آشنا شوید به فکر محدود کردن یا قطع مصرف آن خواهید افتاد.

خواب راحت با ویتامینها و مواد معدنی ضروری

خواب آرام و راحت یکی از نعمت های الهی است که نبودش رو کیفیت کل زندگی تاثیر می گذارد. بعضی از مواقع، چرخه خواب بدن ما به دلیل انتخاب های غذایی ضعیفی که در زندگی روزمره انجام می دهیم، کمی دچار اختلال می شود. 

12 ماده مهم که موجب آسیب به پوست میشوند

با شناسایی موادی که موجب تحریک و آسیب پوست می شود؛ می توانید اقدامات لازم را در جهت مراقبت از خود در خانه انجام دهید. در این مقاله به 12 ماده که موجب آسیب پوست می شوند می پردازیم.

23 نکته عالی برای کاهش وزن زنان

رژیم و انجام تمرینات ورزشی ممکن است موجب کاهش وزن زنان شود؛ اما عوامل مهم دیگری هم درکاهش وزن زنان موثر است.

۱۳ مورد از فواید یوگا

یوگا ترکیبی از تمرینات تنفسی، مدیتیشن و حرکت‌ های طراحی شده برای تقویت آرامش و کاهش استرس است. گفته می‌شود تمرینات یوگا فواید زیادی در سلامت روحی و جسمی دارد؛ اما علم تمام این فواید را پشتیبانی نمیکند. در اینجا به بررسی 13 مورد از فواید یوگا که از لحاظ علمی ثابت شده است؛ می پردازیم.

کبدچرب و راه های پیشگیری از آن

متاسفانه حدود 40 درصد از مردم ایران مبتلا به کبد چرب هستند. این عارضه در بیش تر مواقع با اشتباهات غذایی ایجاد می شود و درصورت درمان نشدن عوارض شدیدی برای سلامت بدن دارد. در این مقاله از سایت یار بانو با کبد چرب و راه های پیشگیری و درمان آن آشنا خواهید شد.

خواص استفاده از سبوس برنج

سبوس برنج، پوسته خارجی دانه برنج است که سرشار از ویتامین ها، آهن، روی و فیبر بوده و نقش به سزایی در حفظ سلامت بدن، پوست و مو دارد. در این مقاله از سایت یاربانو با خواص و فواید سبوس برنج آشنا خواهید شد.

دلایل بروز آرتروز زانو و راه های درمان

از آرتروز زانو چه می دانید؟ چه قدر با آن آشنا هستید؟ چه طور میتوان آرتروز زانو را درمان کرد؟ با خواندن این مقاله می توانید با دلایل بروز و راه های درمان این عارضه آشنا شوید.

دلایل بروز آرتروز گردن و راه های درمان

آرتروز گردن یکی از شایع ترین علل گردن درد است که مشکلات زیادی ازجمله درد، کشیدگی و سفتی مهره های گردن را به همراه دارد. در ادامه با سایت یار بانو همراه باشید تا با دلایل بروز و راه های درمان این عارضه آشنا شوید.

خواص کاسنی وحشی

کاسنی در بیشتر مناطق اروپا ، نواحی غربی و مرکزی آسیا و شمال آفریقا به حالت خودرو می روید . کاسنی گیاهی است علفی و چند ساله که ساقه آن تا ارتفاع یک متر بالا می رود . نوع پرورش یافته کاسنی دارای ساقه ای به ارتفاع ۲ متر می باشد . 

خواص سماق

سماق بومی نواحی مدیترانه ای بوده و هم اکنون در بیشتر نقاط آسیا و اروپا می روید و درختچه ای است که ارتفاع آن تا ۴ متر می‌رسد . برگ های آن مرکب از ۹ تا ۱۵ برگچه دندانه دار و کرک دار به طور تقریبا ۲۵ سانتیمتر می باشد .

صفحه 1 از 9