• جستجو
  • 1402/01/03
حرف هایی که نباید به همسرتان بگویید

حرف هایی که نباید به همسرتان بگویید

  • نویسنده سایت
  • روانشناسی
  • روانشاسی ازدواج
  • 6
  • ‫۴ سال و ۲ ماه قبل، سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷، ساعت ۱۱:۰۰
به اشتراک بگذارید

هیچ کس دوست ندارد که را بطه ی عاشقانه و زیبای زناشوییش خراب شود و یا آسیب ببیند. در زندگی زناشویی حرف هایی هستند که شما نباید به هیچ وجه آن ها را به همسرتان بگویید زیرا باعث می شود که رابطه ی شما خراب شود. می توانید این حرف ها را در این مقاله مطالعه کنید.

همه ی ما تا به حال شنیده ایم که دروغ گفتن کار خوبی نیست و باعث صدمه زدن و آسیب دیدن رابطه ی زناشویی می شود. همچنین همه ی ما از عواقب دروغگویی و آسیب هایی که ممکن است به رابطه بزند خبر داریم و به همین دلیل است که دروغ نگفتن یک امر واجب و ضروری است. اما با این حال باز هم یک سری از حرف ها وجود دارد که اگر راست آن ها را به همسرتان بگویید، باعث می شوید که رابطه تان صدمه ببیند. روانشناسان به خانم ها توصیه می کنند که برای دوام رابطه و آسیب ندیدن آن، از گفتن حرف هایی که باعث ایجاد ناراحتی و کدورت جلوگیری کنید. البته اشتباه برداشت نکنید منظور ما این نیست که در این موارد به همسرتان دروغ بگویید، نظر ما این است که گفتن این حرف ها به همسرتان لزومی ندارد و اگر نگویید هم اتفاقی نمی افتد.
ما در این مقاله بعضی از این حرف ها را برای شما آماده کرده ایم که امیدواریم با رعایت آن ها رابطه ی خودتان را خراب نکنید.

حرف هایی که نباید به همسرتان بگویید:

از مادرت منتفرم

اختلاف و تفاوت نظر همیشه وجود دارد. ممکن است شما هم مثل خیلی از مادر شوهر و عروس ها رابطه ی صمیمی و بسیار خوبی با مادر شوهرتان نداشته باشید که دلایل آن هم به خودتان مربوط است، اما حواستان باشد که شما نباید به هیچ وجه این حرف را به زبان بیاورید. هر چقدر هم که مادر شوهر شما آدم بدی باشد، باز هم او مادر همسرتان است و گفتن این حرف شدیدا باعث ناراحتی او می شود. لازم به گفتن نیست که مرد ها چقدر روی مادر هایشان حساس اند!
 

از ازدواج با تو پشیمانم

هیچ زندگی نیست که سختی نداشته باشد و در همه ی زندگی ها پستی و بلندی و مشکلاتی وجود دارد. این مشکلات باعث می شود گاهی حتی زوج هایی که دیوانه وار عاشق همدیگر هستند هم دچار اختلافاتی شوند که این اختلاف ها به دعوا و مشاجره ختم شود. دعوا کردن زیاد مهم نیست، چیزی که اهمیت زیادی دارد این است که شما حتی در بدترین شرایط و لحظه ها هم این جمله را بر زبان نیاورید زیرا در آن موقع شما عصبانی هستید و مطمئناً بعدا پشیمان خواهید شد ولی این حرفتان تاثیر بدی روی همسرتان خواهد گذاشت.

 

فلان پسر را میبینی، او قبلا خواستگار من بود

به هیچ وجه این جمله را روی زبان خودتان نیاورید زیرا با گفتن این حرف همسر شما فکر می کند که شما هنوز هم دلتان می خواهد با آن پسر ازدواج کنید و این یکی از بدترین چیز ها برای مردان است. شما باید توجه داشته باشید که شما دیگر یک خانم مجرد نیستید، بلکه یک خانم متاهل و متعهد هستید که باید یک سری موارد را فراموش کرده و از به زبان آوردن آن ها خودداری کنید.

 

خواستگار قبلی من وضعیت مالی خوبی داشت

پیرو همان جمله ی قبلی باید به عرضتان برسانیم که این جمله هم مانند جمله ی قبل یک جمله ی سمی و بد است که باعث می شود اعتماد به نفس همسرتان کم شود. پس این موضوع را فراموش نکنید که شما به عنوان یک زن متاهل نباید دیگر به اتفاقاتی که در گذشته افتاده است فکر کنید.

امتیاز شما به مطلب چقدر است ؟

  • 0

  • 0

  • 0

بدون نظر

امکان ارسال نظر برای این مطلب وجود ندارد.