• جستجو
  • 1403/02/02

پیشنهادهای سردبیر در خانه داری

چگونه پرز لباس های پشمی را از بین ببریم؟ شست و شوی لباس

دسته بندی های خانه داری

آیین های ایرانی و تشریفات ترفندهای خانه داری تزیین منزل شستشو و نظافت نگهداری مواد غذایی و خوراکی هنر در خانه

مطالب خانه داری

چند نکته مهم و اصولی برای شست و شوی لباس های تیره

لباس های تیره معمولا بعد از چندین بار شست وشو رنگ و جلوه خود را از دست می دهند. در این بخش از سایت یاربانو قصد داریم شما را با فوت و فن های شست و شوی لباس های تیره و مشکی آشنا کنیم.

کاربرد های جالب فویل آلومینیومی

مواد و وسایل زیادی وجود دارند که شما آن ها را بی ارزش می پندارید و حتی فکرش را هم نمی کنید که چه کاربرد های جالبی دارند. در این مقاله ما شما را با چند کاربرد جالب فویل های آلومینیومی آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

آموزش تمیز کردن توری فر بدون استفاده از مواد شیمیایی

در این مقاله از سایت یاربانو نحوه ی تمیز کردن آسان توری فر بدون استفاده کردن از مواد شیمیایی را به شما آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.

آموزش تهیه خوشبو کننده ی خانه

یکی از بهترین حس ها این است که وقتی از بیرون داخل خانه می شویم، بوی خوب و دلنشینی را در خانه حس کنیم. این بو های خوش باعث افزایش انرژی در خانه می شوند. در این مقاله ما به شما یاد می دهیم که چگونه خوش بو کننده های مصنوعی را کنار بگذارید و خودتان با مواد طبیعی یک خوش بو کننده ی فوق العاده بسازید.

آموزش تهیه شامپو بدن طبیعی

یکی از اساسی ترین نیاز ها برای شستشو، شامپو بدن است. شامپوی بدن باعث می شود که پوست خراب نشود و از چین و چروک ها هم جلوگیری می کند. از آن جایی که شامپوهای بدن هم مثل دیگر مواد شیمیایی بی خطر نیستند، تصمیم گرفتیم که به شما روش تهیه چند شامپوی بدن طبیعی خانگی را آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

چگونه میز آرایشی را به آسانی مرتب کنیم؟

در این مقاله از سایت یاربانو به مشا آموزش می دهیم که چگونه در مدت زمانی کوتاه میز آرایشتان را منظم و مرتب کنید. با ما همراه باشید.

طرز صحیح شستشوی شلوار های جین

لباس های جین با چند بار شستشو خراب شده و رنگ و بافت خود را از دست می دهند اما در این مقاله از سایت یار بانو به شما یاد می دهیم که چگونه لباس هایتان را بشوئید که برای آن ها مشکلی پیش نیاید.

شوینده های طبیعی بدون ضرر بسازید

همه ی ما در خانه مان معمولا از شوینده ها و پاک کننده های شیمیایی استفاده می کنیم که هم خطرناک هستند و هم بسیار گران هستند. اما پس از خواندن این مقاله شما اید می گیرید که چگونه خودتان در خانه و با مواد طبیعی شوینده بسازید.

تم های شب یلدا

به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا، در این مقاله از سایت یاربانو چند تم زیبای شب یلدا را برایتان گردآوری کرده ایم که امیدواریم از آن ها خوشتان بیاید.

نحوه شستشو و نگهداری لباس های زمستانی

همه ی فصل ها لباس های مخصوص به خودشان را دارند. با رسیدن فصل زمستان هم، بازار لباس های گرم و زمستانی هم داغ می شود اما بسیاری از خانم ها نحوه ی صحیح شستشوی لباس های زمستانی را نمی دانند و به همین دلیل ناخواسته به لباس ضربه می زنند. روش صحیح شتشوی لباس های زمستانی را می توانید در این مقاله بخوانید.
 

راهکار های آسان برای مرتب کردن کمد ها

یکی از دشوار ترین کارها در نظافت و مرتب کردن خانه، مرتب کردن کمد هاست. اما دیگر نگران نباشید زیرا در این مقاله ما به شما ترفند هایی را یاد می دهیم که می توانید به آسانی و زیبایی کمد هایتان را مرتب کنید و از آن ها لذت ببرید.

اشتباهات رایج هنگام شستشوی فرش در خانه

در این مقاله از سایت یاربانو، نکاتی را در مورد شستن فرش ها به شما آموزش می دهیم که دانستن آن ها ضروری بوده و رعایت نکردن آن موجب می شود فرش هایتان خراب شوند. پس این مقاله را از دست ندهید!

صفحه 1 از 4