• جستجو
  • 1402/01/03
نکات آرایش فصل پاییز و زمستان

نکات آرایش فصل پاییز و زمستان

  • نویسنده سایت
  • آرایش و زیبایی
  • آرایش صورت
  • 6
  • ‫۴ سال و ۲ ماه قبل، دو شنبه ۳ دی ۱۳۹۷، ساعت ۱۱:۰۰
به اشتراک بگذارید

در فصل زمستان و پاییز هم مانند بقیه ی فصل ها شما باید نکات آرایشی مر بوط به این دو فصل را رعایت کنید تا مثل همیشه زیبا و جذاب به نظر برسید. این نکات در این مقاله به اختصار گفته شده است

 نکته های آرایشی برای فصل پاییز و زمستان:

اجازه ندهید گونه هایتان بیش از حد سرخ شوند.

یکی از مشکلاتی که برای بعضی از خانم ها پیش می آید، سرخ شدن بیش از حد گونه ها به دلیل سرما است. برای این که از این اتفاق جلوگیری کنید، از رژ گونه های کرمی رنگ با رنگ های بولد استفاده کنید. ولی حواستان باشد که باید آن ها را به خوبی با کرم پودر مخلوط کنید تا حالت آن طبیعی و ملایم شود و مثل گونه های عروسک ها بیش از حد صورتی نباشد. راه حل این کار، استفاده کردن از مقدار اندکی رنگ و ترکیب کردن و زدن آن به گونه ها است. سپس اندک اندک به رنگ بیفزایید تا نتیجه ی مورد نظرتان حاصل شود.

 

  قبل از خواب حتما آرایشتان را پاک کنید.  

به هیچ وجه با صورت آرایش شده به رختخواب نروید و حتما قبل از این که بخوابید تمامی مواد آرایشی روی صورتتان را بشوئید. با این کار شما سبب می شوید که سلامت پوست حفظ شود. همچنین استفاده از یک مرطوب کننده که آبرسانی قوی هم دارد را پیش از خواب را فراموش نکنید. این کار باعث می شود که پوست صورت شما در طول فصل سرما شادابیت خودش را حفظ کند و آسیب نبیند.

آرایش در فصل زمستان و پاییز

آرایش کردن درخشان در پاییز ممنوع!

حواستان باشد که آرایش های درخشان و استفاده از سایه های اکلیلی و رژ های پر زرق و برق برای تابستان است و شما نباید از آن در فصل پاییز استفاده کنید.

 

خط چشم بیش از حد تیره نکشید.

شما نباید در فصل پاییز از خط چشم های بسیار تیره استفاده کنید و در مقدار آن زیاده روی کنید. در حدی خط چشم بکشید که چشمانتان بیشتر مشخص باشد و جلوه ی زیباتری داشته باشد. به جای آن شما می توانید با استفاده از خط چشم مایع اندکی روی چشمانتان بازی کنید. خط چشم های دنباله دار یکی از بهترین انواع خط چشم برای این فصل هستند. اگر تا به حال این نوع خط چشم را استفاده نکرده اید، تردید را کنار بگذارید و آن را امتحان کنید.

 

برای آرایش کردن عجله نکنید.

درست مثل هر کار دیگری، آرایش کردن با عجله هم درست نیست و شما باید با دقت و آرامش آرایش کنید. شما باید دیدتان نسبت به صورتتان باید مانند یک بوم صاف و عالی نقاشی باشد که قرار است زیباترین نقاشی روی آن کشیده شود.

 

از رنگ هایی با تن و رنج قهوه ای استفاده کنید.

یکی از بهترین انتخاب ها برای آرایش چشم ها رنگ های شکلاتی است. همچنین برای رنگ دادن به ابروهایتان هم از قهوه ای تیره استفاده کنید و سعی کنید خط چشمی که استفاده می کنید هم در همین رنج رنگی باشد.

آرایش در فصل زمستان و پاییز

استفاده از رژ گونه را کاهش دهید.

درجه ی رژ گونه تان را کاهش دهید. دیگر وقت استفاده از سایه های صورتی رنگ که در ماه تابستان از آن ها استفاده می کردید به اتمام رسیده و نوبت آن است که از رژ گونه های تیره تر استفاده کنید و یا حتی رژ گونه را کنار گذاشته و به جای آن از یک برنزه کننده استفاده کنید.

 

 از آرایش های خنثی استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که استفاده از رنگ های خنثی در پاییز هیچ وقت بد و قدیمی نمی شود. رنگ هایی مث قهوه ای، رنگ های خنثی هستند که هیچ وقت از مد نمی روند و همیشه زیبا هستند.

امتیاز شما به مطلب چقدر است ؟

  • 1

  • 0

  • 1

بدون نظر

امکان ارسال نظر برای این مطلب وجود ندارد.