• جستجو
  • 1402/03/08
پس از افتادن گوشی و ضربه خوردن آن چه کار کنیم؟

پس از افتادن گوشی و ضربه خوردن آن چه کار کنیم؟

  • نویسنده سایت
  • فکت
  • مطالب خواندنی
  • 5
  • ‫۴ سال و ۴ ماه قبل، چهار شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ساعت ۱۶:۰۰
به اشتراک بگذارید

امروزه گوشی های هوشمند نقش پررنگی در زندگی ما دارند و نبود آن ها برای یک دقیقه هم ترسناک است! برای هر کسی امکان دارد که گوشی اش بیفتد و ضربه بخورد. ما در این مقاله برای شما می گوییم که در این مواقع چه کارهایی باید انجام دهید.

کارهایی که بعد از افتادن گوشی باید انجام دهیم:

گوشی های هوشمندی که امروز هدر زندگی های ما جا خوش کرده اند، خوبی ها و مزایای  بسیار زیادی دارند، اما علاوه بر آنها بی عیب نبوده و دارای مشکلاتی هم هستند. یکی از این مشکلات گوشی های هوشمند، آسیب پذیر بودن آنها می باشد و آن ها ممکن است با کوچکترین ضربه ای هم آسیب ببینند و دچار مشکلاتی شوند. پس اگر می خواهید آن را برای سال های طولانی داشته باشید و از آن استفاده کنید، باید مراقب آن ها باشید.

البته گاهی اوقات پیش می آید که به دلایل مختلفی ناگهان گوشی از دست ما می افتد و دچار مشکلات و آسیب هایی می شود. در این مواقع اگر شما بدانید که باید چه کاری انجام دهید، مشکلتان آسان تر خواهد شد. در ادامه ی این مقاله ما چند کاری که شما باید پس از افتادن و ضربه خوردن گوشی تان انجام دهید ذکر کرده ایم که امیدواریم برای شما مفید باشند.

 

پس از افتادن گوشی بر روی زمین، در صورت امکان باتری آن را خارج کنید:

بعضی از گوشی های هوشمند دارای باتری های سرخود هستند که نمی توان آنها را جدا نمود اما در مقابل هم گوشی هایی وجود دارند که می توانید باتری آن ها را با باز کردن در پشتی آن خارج کنید. اگر گوشی شما هم از این دسته است و می توانید باتری آن را خارج کنید، سریعا باتری آن را خارج کنید گوشی تان کمی به حالت غیر فعال در بیاید. پس از چند دقیقه باتری را سرجایش برگردانید و سپس آن را روشن کنید و اگر روشن شد، یک نسخه ی پشتیبان از اطلاعات آن تهیه کنید.

 

تعمیر کردن تلفن توسط تعمیر کار:

پس از این که تلفنتان آسیب دید، شما باید سریعا یک نسخه ی پشتیبان از آن تهیه کنید و سریعا آن را به یکی از تعمیرگاه های گوشی که به او اطمینان دارید، ببرید تا گوشیتان تعمیر شود.

اگر تلفن همراهتان روشن نمی شود، شما باید از طریق متصل کردن آن به شارژر، به گوشی شوک وارد کنید تا روشن شود و بتوانید از اطلاعات موجود در آن یک نسخه ی پشتیبان تهیه کنید.

 

هنگ کردن گوشی بعد از افتادن عادی است!

امکان دارد که گوشی پس از افتادن و ضربه خوردن، دچار هنگ و کندی شود که باعث می شود شما ناراحت و عصبانی شوید. برای حل این مشکل شما می توانید یک نسخه ی پشتیبان از تلفنتان تهیه کنید و سپس آن را به حالت کارخانه اش برگردانید. در اکثر مواقع با این کار مشکل هنگ کردن گوشی تا حد زیادی کم می شود.

امتیاز شما به مطلب چقدر است ؟

  • 3

  • 0

  • 0

بدون نظر

امکان ارسال نظر برای این مطلب وجود ندارد.