• ورود / عضویت
به خانواده یاربانو بپیوندید...X

شماره موبایل خودرا وارد کنید:

ادامه
  1. خانه
  2. روانشناسی
  3. پیشرفت و موفقیت
  4. چگونه با قدرت تجسم زندگیمان را تغییر دهیم؟
قدرت تجسم

روانشناسی
پیشرفت و موفقیت
5 دقیقه
بدون نظر

چگونه با قدرت تجسم زندگیمان را تغییر دهیم؟

همه ی ما دوست داریم که انسان موفقی باشیم و به همین خاطر، در بسیاری از مواقع می کوشیم تا بعضی از عادت های خود را کنار بگذاریم و زندگی مان را با فرا گرفتن عادت های جدید تغییر دهیم. یکی از این عادات خوب قدرت تجسم است که در این مقاله از سایت یاربانو کاملا به آن پرداخته می شود.

قدرت تجسم ، یکی از عوامل بسیار مهم موفقیت در زندگی است. وقتی که شما توانایی این را دارید که تصویری از آنچه می خواهید داشته باشید بسازید، می توانید احساس داشتن آن را برای خودتان ایجاد کنید. این عمل باعث می شود که شما به آنچه که آن را تصور کرده اید، برسید.
تجسم کردن یعنی فکر کردن با تمرکز بسیار زیاد و قدرتمند در قالب تصویر، که به همان نسبت برای شما احساس هم به وجود می آورد. شما با تصور کردن و قدرت فوق العاده ای که دارد، فرکانسی قوی برای کائنات ارسال می کنید. قانون جذب نیز این فرکانس را دریافت کرده و به همان نحوی که شما آن را تجسم کرده اید، برایتان باز می فرستد. به بیان دیگر، شما با قدرت تجسم کائنات را وادار می کنید که به رویای تجسم شده تان تحقق ببخشد.
اگر خوب بیاندیشید، متوجه می شوید که بسیاری از مخترعان بزرگ هم همین کار را کرده اند، ابتدا اختراعشان را تجسم کرده اند و سپس قانون جذب آن را برایشان خلق کرده است. تنها دلیل اختراع یا خلق هر چیزی این بوده که فردی تصویر آن را در ذهنش دیده بوده است.
اگر شما بتوانید به درستی رویا هایتان را تجسم کنید، می توانید به راحتی شرایط زندگی تان را مناسب تر کنید و فرصت های مناسبی برای خودتان به وجود بیاورید.
شاید از خودتان بپرسید چگونه می توان تجسمی خلاق داشت و با کمک آن به موفقیت رسید؟ اگر می خواهید با تجسم خلاق خودتان به رویا ها و آرزوهایتان دست بیابید، پس ادامه ی مقاله را به دقت مطالعه کنید.

 

راه هایی برای داشتن تجسم خلاق:

1- تایید و تاکید روزانه:

لازمه ی ماندگار شدن هر امری، استمرار و تایید بر آن است. اگر می خواهید باور هایتان به مرور زمان تغییر کند و یک دوست خوب برای شما در راه رسیدن به رویاهایتان باشد، باید روزانه عمل تایید را انجام دهید.
مشخص است که این تایید باید به صورت مثبت باشد. بهتر است که این تایید ها را بلند برای خودتان تکرار کنید، مثلا جلوی آیینه بایستید و به خودتان بگویید: " من می توانم یک شغل عالی داشته باشم " یا " من لایق داشتن یک همسر و خانواده ی خوب و عالی هستم. "
قانون جاذبه قانون بسیار قدرتمندی است که بر اساس شناخت افکار و انرژی های شما توسط جهان است. پس اگر شما هر روز سعی کنید انرژی مثبت و اثرات مثبت در جهان را پیدا کنید، جهان و در نتیجه قانون جذب هم به شما پاسخ خواهند داد.
 

2- تمرکز و مدیتیشن:

یکی از عالی ترین تکنیک های تجسم، مدیتیشن می باشد چرا که هنگام مدیتیشن ذهن شما بسیار روشن می شود و هنگامی که به فکر کردن می پردازید به صورت ناخودآگاه و اتوماتیک به دسترسی به درون و وجود خودتان شروع می کنید و در این زمان است که می توانید به خوبی بر اهداف و آرزوهایتان تمرکز کنید. در این مواقع یک فضای شاد و پر از انرژی مثبت به وجود می آید.


3- سپاسگزاری کردن:

شب ها پیش از این که بخوابید، حدود 5 الی 10 دقیقه را به سپاسگزاری کردن اختصاص دهید چرا که این کار موجب می شود شما در وجود خودتان مثبت اندیشی را نهادینه کنید و در نتیجه همیشه بر چیز های خوب و مثبت تمرکز و تفکر می کنید.
هنگامی که شما بر روی چیز های خوب تمرکز می کنید و مثبت فکر می کنید، به آینده ی خود امیدوار می شوید و همین امید شما را در رسیدن به یک تجسم خلاق از آینده ای روشن و مثبت کمک و یاری می کند.


4- تجسم موفقیت:

تجسم کردن این که شما موفق شده اید و به هدف هایتان رسیده اید، به شما انرژی بسیار زیادی می دهد. این کار یکی از عادت های مثبتی است که افراد موفق همواره آن را تکرار می کنند. آن ها همواره می کوشند که موفقیتشان را با جزئیات دقیق تجسم کنند تا برای رسیدن به هدفشان کار مفیدی انجام داده باشند. اگر شما بتوانید این کار را به خوبی انجام دهید، شاهد نتایج قابل قبول و خوبی خواهید بود.
توجه داشته باشید که راهکار های گفته شده بخش کمی از کارهایی است که شما برای تجسم خلاق می توانید به کار ببندید، چیزی که اهمیت دارد این است که شما تمرین های گفته شده را به خوبی انجام دهید و هیچ گاه از قدرت فوق العاده ی تجسم و ذهنتان غافل نشوید تا به نتیجه ی دلخواهتان برسید و اثر فوق العاده ی قدرت تجسم را بر زندگیتان مشاهده کنید.

امتیاز شما به مطلب چقدر است ؟

  • 0

  • 0

  • 0

امکان ارسال نظر برای این مطلب وجود ندارد.