• جستجو
  • 1403/02/02

پیشنهادهای سردبیر در فکت

هنگام سقوط در آسانسور چه کاری انجام دهیم؟

دسته بندی های فکت

آیا میدانستید بیوگرافی فال مطالب خواندنی مسابقه معرفی نرم افزار

مطالب فکت

چطور در واتس‌‌ اپ استوری بگذاریم؟

قابلیت استوری گذاشتن در اینستاگرام یکی از کاربرد های محبوب و دوست داشتنی آن است که تقریبا همه کار کردن با آن را بلدند. در این مقاله به شما یاد می دهیم که چگونه در WhatsApp استوری بگذارید و استوری های دیگران را ببینید. با ما همراه باشید.

پس از افتادن گوشی و ضربه خوردن آن چه کار کنیم؟

امروزه گوشی های هوشمند نقش پررنگی در زندگی ما دارند و نبود آن ها برای یک دقیقه هم ترسناک است! برای هر کسی امکان دارد که گوشی اش بیفتد و ضربه بخورد. ما در این مقاله برای شما می گوییم که در این مواقع چه کارهایی باید انجام دهید.

چرا باید در هواپیما حالت پرواز را فعال کرد؟

شاید شما هم تا به حال شنیده باشید که هنگام پرواز باید حتما گوشی را روی حالت پرواز قرار داد. اما آیا دلیل این کار را می دانید؟ اگر جوابتان منفی است، این مقاله مناسب برای شما و پاسخ به سوالتان است.

داستان زیبای زندانی

در این قسمت از سایت یاربانو، یک حکایت زیبا از مولانا برایتان نقل کرده ایم که امیدواریم از آن خوشتان بیاید. با ما همراه باشید.

تکلم سه وجهی چیست و رکورد آن برای چه کسی است؟

 در این مقاله از سایت یاربانو، برای شما مفهوم تکلم سه وجهی را توضیح می دهیم و به شما می گوییم که رکورد دار این نوع تکلم مربوط به چه کسی است. با ما همراه باشید.

داستان زیبای کیسه ی زر

این قصه یک قصه ی بسیار زیبا و تامل بر انگیز در مورد "بسم الله الرحمن الرحیم" و معجزه ی آن است که توسط نویسنده ی یاربانو به نثر ساده و روان بازگردانی شده است و خواندن آن خالی از لطف نیست. امیدواریم که از آن خوشتان بیاید.

داستان مرد آرایشگر

این داستان یک داستان جالب است که با ترفندی زیرکانه، شما را به تفکر و تعقل وا می دارد. با ما همراه باشید.

داستان جایزه ی نوبل

در این مقاله از سایت یاربانو، داستان کوتاهی را مطالعه می کنید که شما را به تفکر وا خواهد داشت و به شما تلنگری خواهد داشت. این داستان، بر گرفته از داستان زندگی آلفرد نوبل است و واقعی است. با ما همراه باشید.

شهری که بیشتر از 3 روز اجازه ماندن در آن را ندارید!

در این مقاله از سایت یار بانو، شهری را به شما معرفی می کنیم که شما فقط 3 روز اجازه دارید در آن جا بمانید و اهالی این شهر اجازه نمی دهند بیشتر از مدت زمان گفته شده در این شهر بمانید. با ما همراه باشید.

هنگام سقوط در آسانسور چه کاری انجام دهیم؟

در طول زندگی هر انسانی، ممکن است اتفاقات و بلا های زیادی سر او بیاید که یکی از این بلا ها، سقوط آسانسور است. در این مقاله به شما می گوییم که اگر خدای نکرده در آسانسور بودید و سقوط کرد، چه کاری باید انجام دهید.

چک الکترونیک چیست و چگونه کار می کند؟

در این مقاله، مفهوم چک الکترونیکی را برایتان توضیح می دهیم و نحوه ی کارکرد آن را هم برایتان شرح می دهیم. با ما همراه باشید.

چند حقیقت جالب (قسمت اول)

در این قسمت از سایت یاربانو، چند دانستنی و حقیقت جالب در مورد دنیا و موجودات زنده برایتان گردآوری کرده ایم که بسیار جذاب و آموزنده هستند و همچنین اطلاعات شما را بسیار زیاد می کنند. با ما همراه باشید.

صفحه 1 از 3