• جستجو
  • 1402/03/08
whatsapp

چطور در واتس‌‌ اپ استوری بگذاریم؟

  • نویسنده سایت
  • فکت
  • معرفی نرم افزار
  • 3
  • ‫۳ سال و ۱۱ ماه قبل، جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ساعت ۲۰:۴۳
به اشتراک بگذارید

قابلیت استوری گذاشتن در اینستاگرام یکی از کاربرد های محبوب و دوست داشتنی آن است که تقریبا همه کار کردن با آن را بلدند. در این مقاله به شما یاد می دهیم که چگونه در WhatsApp استوری بگذارید و استوری های دیگران را ببینید. با ما همراه باشید.

قابلیت استوری گذاشتن، قابلیتی است که به شما کمک می کند عکس، فیلم، گیف و یا نوشته هایتان را با محدودیت زمانی 24 ساعت با مخاطبینتان به اشتراک بگذارید.
قابلیت استوری گذاشتن، یک قابلیت محبوب است که پس از رایج شدن در نرم افزار اینستاگرام، به تازگی در whatsapp هم رواج یافته که ممکن است برخی کاربران کار کردن با آن را بلد نباشند. قابلیت استوری گذاشتن در واتس اپ به استوری گذاشتن در اینستاگرام بسیار شبیه است و با همان محدودیت زمانی 24 ساعت، شما می توانید عکس ها و ویدئو های خود را با مخاطبینتان به اشتراک بگذارید. همچنین قابلیت ثبت همزمان عکس و ویدئو در استوری ها هم امکان پذیر می باشد. در واتس اپ شما با استفاده از قابلیت Status می توانید استوری های خود را در واتس اپ منتشر کنید.
در ادامه ی این مقاله کاملا به مبحث استوری گذاشتن و دیدن استوری های بقیه در WhatsApp اشاره می شود.


برای این که از قابلیت استاتوس واتس اپ و اشتراک استوری استفاده کنید، مراحلی که در زیر گفته شده است را به ترتیب انجام دهید:
ابتدا اگر واتس اپ روی دستگاه شما نصب نیست، آخرین نسخه ی آن را از گوگل پلی، بازار، اپ استور و یا هر فروشگاه دیگری دانلود کنید.
سپس برنامه را اجرا کنید و در صفحه اصلی روی سربرگ status  که در تصویر زیر دور آن کادر قرمز کشیده شده است، کلیک کنید.

 

روی سربرگ استاتوس کلیک کنید

 


در سربرگ status شما می توانید دو آیکون را مشاهده کنید. یکی آیکون قلم یا خودکار که با تپ کردن روی آن می توانید استوری خود را به صورت نوشته منتشر کنید و دیگری آیکون دوربین که می توانید با استفاده از آن عکس ها و ویدئو هایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

استوری whastapp


به دلخواه یکی را انتخاب کرده و پس از تایپ کردن متن و یا انتخاب و قرار دادن عکس، بر روی آیکون ارسال کلیک کنید تا استورس شما منتشر شود. حالا استوری شما در واتس اپ منتشر شده و مخاطبین شما می توانند آن را مشاهده کنند.

 

 

استوری whastapp

 

 

نکاتی در مورد استفاده از قابلیت استاتوس واتس اپ :

افرادی قادر به دیدن استوری شما هستند که شماره شان در واتس اپ شما ذخیره شده است. اگر نمی خواهید برخی افراد استوری شما را مشاهده کنند، می توانید با استفاده از بخش status privacy آن ها را از دیدن استوری تان محروم کنید.

شما می‌توانید از عکس، ویدیو، فایل GIF و نوشته در استاتوس‌های واتس‌اپ خود استفاده کنید.
شما می توانید افرادی که استاتوس شما را مشاهده کرده اند مانند استوری های اینستاگرام مشاهده کنید.

 

شما می توانید کسانی که استوری تان را دیده اند ببینید.

 


شما قابلیت این را دارید که پس از منتشر کردن استوری ، در صورت پشیمان شدن آن را حذف کنید.
برای تماشا کردن استوری های افراد دیگر در واتس اپ ، شما باید وارد بخش status شوید و سپس بر روی پروفایل فرد مورد نظرتان تپ کنید.

 

 

امتیاز شما به مطلب چقدر است ؟

  • 1

  • 1

  • 0

بدون نظر

امکان ارسال نظر برای این مطلب وجود ندارد.