• جستجو
  • 1403/03/02

دسته بندی های آرایش و زیبایی

آرایش صورت آرایش و مدل مو زیبایی چهره لوازم آرایش مدل ناخن آرایش عروس زیبایی اندام

مطالب آرایش و زیبایی

ماسک هایی برای پرپشت شدن و بلند شدن مژه ها

همه ی ما به دنبال راهی هستیم تا جذابیت چشم هایمان را افزایش بدهیم. در این مقاله از سایت یاربانو نکاتی را به شما یاد می دهیم که با انجام دادن آن ها شما از کاشتن مژه و یا استفاده کردن از مژه های مصنوعی بی نیاز می شوید و می توانید به طور طبیعی مژه های زیبا و پر پشتی داشته باشید و به چشم هایتان هم جذابیت دو برابر بدهید.

چگونه از چسبندگی مژه ها جلوگیری کنیم؟

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای همه ی خانم ها پیش بیاید، چسبندگی مژه ها به یکدیگر در حین ریمل زدن است. این مشکل بسیار اذیت کننده است و باعث آزار بسیاری از خانم ها می شود به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم راه حلی برای این مشکل در این مقاله برای شما آماده کنیم. با ما همراه باشید.

موهای زیر پوستی و آموزش رفع آن ها

یکی از مشکل هایی که امروزه بعضی از خانم ها به آن دچار می شوند، وجود موهای زیر پوستی است. اما نگران نباشید چرا که ما به شما یاد می دهیم چگونه آن ها را از بین ببرید. با ما همراه باشید.

استفاده از ریمل ضد آب ممنوع!

 همه ی ما می دانیم که لوازم آرایشی چه ضرر هایی دارند و چه آسیبی به ما می رسانند. اما برخی از آن ها ضرر های آن ها جبران ناپذیر است. در این مقاله از سایت یاربانو ما ضررات ریمل های ضد آب را برای شما بازگو می کنیم و به شما توضیح می دهیم که چرا باید استفاده از این ریمل ها را متوقف کنید.

راهکار هایی برای رفع سریع پف زیر چشم ها

حداقل برای یک بار هم که شده همه ی ما با مشکل پف زیر چشم ها مواجه شده ایم. پف زیر چشم باعث می شود زیبایی چشم ها کاسته شود و صورت حالت خسته ای به خودش بگیرد. به همین دلیل ما این مقاله را برای شما گردآوری کرده ایم تا چند راهکار سده و سریع برای رفع پف زیر چشم ها به شما یاد بدهیم.

لوازم آرایشی تان را بدون میکروب کنید!

در این مقاله ما به شما آموزش می دهیم که چگونه لوازم آرایشی تان را تمیز و عاری از میکروب کنید. با ما همراه باشید.

راه هایی برای افزایش زیبایی و جذابیت

هر چقدر هم که استفاده از لوازم آرایشی به صورتتان جلا ببخشد و آن را زیبا کند، ولی باز هم هیچ چیزی نمی تواند جایگزین زیبایی و جذابیت طبیعی شود. در این مقاله شما راهکار هایی را می خوانید که با کمک آن می توانید جذابیت و زیبایی طبیعی خودتان را افزایش دهید. با ما همراه باشید.

آیا آب کلر دار استخر برای مو ها ضرر دارد؟

حتما شما هم تا به حال شنیده اید که می گویند آب استخر برای موها خوب نیست و به آن آسیب می زند. بسیار از خانم ها هم به همین دلیل ترجیح می دهند که به حمام نروند. اما واقعا این قضیه درست است و اگر درست است باید چه کار کرد؟؟ جواب این سوال ها در این مقاله از سایت یار بانو آورده شده است.

ماسک زمستانی برای شادابی پوست

 در این مقاله از سایت یاربانو، طرز تهیه ی دو ماسک زمستانی با یک میوه ی زمستانی را به شما یاد می دهیم که برای شادابی و زیبایی پوست بسیار موثر است. با ما همراه باشید.

از بین بردن ترک های پوستی با درمان های خانگی

در این مقاله از سایت یاربانو به شما آموزش می دهیم که چطور ترک های پوستی را که روی پوست بدن ایجاد می شوند و ظاهر بدی به اندام می دهند را از بین ببرید. با ما همراه باشید.

10 راز آرایشی که باید بدانید!!!

درست مثل هر کار دیگری، آرایش کردن هم مهارت می خواهد. علاوه بر این مهارت ها، تکنیک ها و راهکار هایی هم دارد که به بهتر شدن آرایش کمک می کنند. در این مقاله از سایت یاربانو، ما این تکنیک ها و راهکار ها را به زبان ساده برای شما گفته ایم تا شما هم بتوانید هر چه بهتر آرایش کنید.

نکات آرایش فصل پاییز و زمستان

در فصل زمستان و پاییز هم مانند بقیه ی فصل ها شما باید نکات آرایشی مر بوط به این دو فصل را رعایت کنید تا مثل همیشه زیبا و جذاب به نظر برسید. این نکات در این مقاله به اختصار گفته شده است

صفحه 1 از 5