• جستجو
  • 1402/09/10

پیشنهادهای سردبیر در دانستنی های سلامت

مطالب دانستنی های سلامت

ترشحات سینه و راه های جلوگیری از آن

یکی از مواردی که بانوان در طول زندگی خود با آن مواجه می شوند ترشحات سینه است. مسئله ای که عموما ذهن آن ها را درگیر می کند مربوط به طبیعی یا غیر طبیعی بودن این ترشحات است، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

مضرات پفک برای کودکان

امروزه پفک به عنوان یک خوراکی محبوب در میان کودکان شناخته می شود. بدون شک اگر با مضرات پفک برای سلامتی بدن آشنا شوید به فکر محدود کردن یا قطع مصرف آن خواهید افتاد.

خواب راحت با ویتامینها و مواد معدنی ضروری

خواب آرام و راحت یکی از نعمت های الهی است که نبودش رو کیفیت کل زندگی تاثیر می گذارد. بعضی از مواقع، چرخه خواب بدن ما به دلیل انتخاب های غذایی ضعیفی که در زندگی روزمره انجام می دهیم، کمی دچار اختلال می شود. 

12 ماده مهم که موجب آسیب به پوست میشوند

با شناسایی موادی که موجب تحریک و آسیب پوست می شود؛ می توانید اقدامات لازم را در جهت مراقبت از خود در خانه انجام دهید. در این مقاله به 12 ماده که موجب آسیب پوست می شوند می پردازیم.

خوراکی های خوشمزه برای رفع استرس

استرس راه های درمانی زیادی دارد که یکی از آن ها استفاده کردن از خوراکی های ضد استرس می باشد. میوه هایی هستند که علاوه بر خوشمزه بودنشان باعث کاهش استرس هم می شوند و شما می توانید برای رفع استرس از آن ها استفاده کنید.

دلایلی برای این که چرا احساس گرسنگی کاذب می کنید

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده است که علاوه بر این که گرسنه تان نیست و به تازگی یک وعده ی غذایی خورده اید، ولی باز هم احساس گرسنگی و ضعف می کنید. در این مقاله ما دلایل این حس را برای شما شرح می دهیم.

چه کسانی بیشتر در زمستان سرما می خورند؟

در این مقاله از سایت یاربانو، برای شما توضیح می دهیم که چه افرادی بیشتر در زمستان سرما می خورند. با ما همراه باشید.

آیا بالا رفتن از پله ها به زانو ها آسیب می زند؟

احتمالا تا به حال شما هم بارها شنیده اید که بالا رفتن از پله به زانو هایتان آسیب وارد می کند و در طولانی مدت سبب ایجاد درد ها و بیماری هایی می شود. اما آیا به نظر شما این موضوع درست است؟ در این مقاله صحت این حرف را بررسی می کنیم.

چگونه به کسی که غش کرده کمک کنیم؟

شاید این اتفاق برای شما هم بیفتد که ناگهان یکی از دوستان و آشناهایتان و یا هر کس دیگری، ناگهان جلوی شما از حال برود و شما ندانید که چه کاری باید انجام دهید. این مقاله به شما آموزش می دهد که اگر فردی جلوی چشم شما غش کرد، چگونه به او کمک کنید.

راهکار هایی برای رفع خستگی و بی حوصلگی

حداقل یک بار برای همه ی ما این قضیه پیش آمده است که بیش از حد کسل و خسته بوده ایم و به دنبال راهی بوده ایم تا انرژِ خود را بالا ببریم و خودمان را شاد کنیم. در این مقاله از سایت یاربانو شما می توانید در رابطه با این قضیه چند راهکار بخوانید.

راهکار هایی برای افزایش انرژی

اگر شما هم در طول انجام تمرینات ورزشی زمان کم می آورید، شاید به دنبال راهکاری برای افزایش نشاط و شادابی و همچنین پر انرژی شدنتان باشید. ما در این مقاله چند ماده ی غذایی به شما معرفی می کنیم که شما را فرز تر و با هوش تر می کند.

فواید شنا

معمولا ورزش کردن برای انسان ها فواید زیادی دارد. یکی از اسن ورزش ها شنا است که در این مقاله با برخی از فواید آن آشنا می شویم.

صفحه 1 از 3