• جستجو
  • 1401/11/09

مطالب آرایش و مدل مو

آیا آب کلر دار استخر برای مو ها ضرر دارد؟

حتما شما هم تا به حال شنیده اید که می گویند آب استخر برای موها خوب نیست و به آن آسیب می زند. بسیار از خانم ها هم به همین دلیل ترجیح می دهند که به حمام نروند. اما واقعا این قضیه درست است و اگر درست است باید چه کار کرد؟؟ جواب این سوال ها در این مقاله از سایت یار بانو آورده شده است.

طرز تهیه ی نرم کننده های طبیعی مو

نرم کننده های طبعی خواص بسیاری مانند استحکام بخشیدن به بافت و ریشه مو و ایجاد حالتی نرمی و درخشندگی در موها دارند و عوارض جانبی ندارند. در این مقاله از سایت یاربانو شما می توانید طرزتهیه ی چند نرم کننده ی طبیعی مو را بخوانید.

مراقبت از مو ها در فصل زمستان

بعضی از عادات غلط رفتاری، باعث می شوند که موها ضعیف شوند و حالت خود را از دست بدهند. اگر نمی خواهید همچین مشکلاتی برایتان پیش بیاید و موهایتان همچنان زیبا باشد، عاداتی که در این مقاله گفته شده است را ترک کنید.

موهای خود را درخشان کنید!

همه خانم ها دوست دارند زمانی که موهای خود را شانه می کنند، موهای براق و زیبایی داشته باشند. موهای براق مستلزم رعایت نکاتی است.

هر چه که باید در مورد واریاسیون بدانید!

یکی از پایه های اصلی در رنگ کردن موها، واریاسیون است. اگر شما قوانین مربوط به واریاسیون را بدانید، توانایی این را خواهید داشت که موهایتان را مانند آرایشگر های حرفه ای رنگ کنید. شما می توانید در ادامه ی این مقاله این قوانین را بخوانید.

دو ماسک طبیعی برای داشتن موهایی درخشان و براق

یکی از خواسته های همه ی خانم ها داشتن موهایی درخشان و زیبا است. موهای زیبا به چهره ی شما جلوه ی زیباتر و بهتری می بخشد. در این مقاله شما می توانید طرز تهیه چند ماسک را یاد بگیرید که باعث درخشان و زیبا شدن موهایتان می شود.

ماسک طبیعی برای صاف کردن موها

همه ی ما گاهی اوقات دوست داریم که موهایی صاف و لخت داشته باشیم و معمولا در این مواقع از اتوی مو استفاده می کنیم غافل از این که این اتوها چه ضرر ها و آسیب هایی به موهای ما وارد می کنند. به همین دلیل ما در این مقاله به شما یاد می دهیم که چگونه با یک ماسک طبیعی موهایتان را صاف کنید.

 

سه روش برای رفع وز مو

اگر شما هم از مشکل وز مو رنج می برید و دنبال راهکار هایی برای رفع آن هستید، ین مقاله را حتما بخوانید.

ترفندهایی برای مراقبت از موهای فر

به جرئت می توان گفت که مراقبت کردن از موهای فر، به مراتب از مراقبت کردن از موهای صاف سخت تر است. ما اینجا چند نکته را برای مراقبت از موهای فر معرفی می کنیم.

راه هایی برای درمان کم پشتی و ریزش مو

پر پشتی مو یکی از آرزو های همه ی انسان هاست و موهای پرپشت ظاهری زیبا و دلنشین به چهره می دهند. به همین دلیل است که ریزش مو و کم پشتی می تواند آزار دهنده باشند. در این مقاله ما راه هایی برای درمان ریزش مو و پرپشت شدن آن ها به شما ارائه می دهیم.

راز داشتن موهای مشکی و پرپشت

داروسازان ایرانی برای جلوگیری از ریزش مو بسیاری از گیاهان را مورد آزمایش قرار داده توصیه کرده‌اند . 

با این راهکارها، خشکی و وزی مو را از بین ببرید.

خشک و شکننده شدن موها، میتواند حالت بدی به موها بدهد و زیبایی آن ها را از بین ببرد. اگر موهای خشک و وز دارید این مقاله را بخوانید.

صفحه 1 از 2