• جستجو
  • 1403/04/30

دسته بندی های دکوراسیون و چیدمان

اتاق خواب اتاق کودک آشپزخانه اتاق پذیرایی فضاهای باز تجهیزات دکوراتیو تجهیزات روشنایی مبلمان خانگی نکات دکوراسیون

مطالب دکوراسیون و چیدمان

دکوراسیون خانه به رنگ سفید

در این مقاله از سایت یاربانو، چند عکس دکوراسیون سفید خانه برای خانم هایی که به رنگ سفید علاقه دارند آماده کرده ایم که امیدواریم از آن ها لذت ببرید.

نکات دکوراسیون داخلی منزل

همگی ما دوست داریم که منزل ای زیبا و شیک داشته باشیم ، اما نمی دانیم از کجا باید شروع کنیم و در این مسیر سردرگم می شویم .

نکات طراحی دکوراسیون اتاق کودک

به طور کلی دکوراسیون اتاق کودک باید به گونه ای طراحی شود که حس امنیت و آرام به را برای کودک فراهم کند . 

طراحی دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

طراحی آشپزخانه ایرانی از بخش های جذاب طراحی دکوراسیون داخلی می باشد . قبل از این که آشپزخانه ایرانی و زیبایی را برای منزل خود طراحی کنید ، نیاز است یکسری قواعد را در این راستا بدانید و آنها را به کار بگیرید . 

جدیدترین مدل های مبل فانتزی

امروزه مبلمان در انواع طرح های فانتزی ، کلاسیک ، مدرن ، سلطنتی و ... در بازار وجود دارند که شما می تواند با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید .

نور پردازی اتاق خواب

هدف اصلی در یک اتاق خواب دست یافتن به نور پس زمینه ای لطیف و عاری از درخشش و بدون خیره کردن چشم است . بنابراین نور پردازی باید طوری طراحی شود که نه تنها موجب آرامش بلکه مطابق میل و شخصیت شما نیز باشد . 

طراحی دیوار پشت تخت خواب

گاهی ممکن است احساس کنید که فضای اطراف تخت خوابتان خالی است و نیاز دارید کمی خلاقیت به خرج دهید تا احساس بهتری داشته باشید . 

سقف و دیوار کنافی اتاق خواب

روند طراحی دکوراسیون داخلی باید از سبکی مشخص مانند مدرن ، کلاسیک ، امروزی و ...  پیروی کند . سقف نیز به عنوان عنصری بسیار مهم در دکوراسیون باید از همین روند پیروی کند که البته توسط عده زیادی نادیده گرفته می شود . 

اتاق خواب مستر چیست؟

آیا تا به حال عبارت اتاق خواب مستر را شنیده اید ؟! در این جا می خواهیم با مفهوم این عبارت آشنا شویم .

اشتباهات رایج چیدمان اتاق خواب

اتاق خواب شما مانند یک پناهگاه و جایی است که زمان زیادی را صرف آن می کنید . مطالعات نشان داده اند که انسانها حدود یک سوم عمر خود را صرف خواب می کنند . بنابراین نحوه دکوراسیون آن از اهمیت زیادی برخوردار است .

آنچه برای اتاق خواب لازم است

سرمایه گذاری در تهیه ی مبلمان اتاق خواب خوب نه تنها باعث می شود اتاق خواب شما شگفت انگیز باشد، بلکه می تواند تاثیر مثبتی روی سلامت جسمی و روانی شما داشته باشد. هنگامی که شما از خواب و استراحت کافی محروم هستید، ذهن و بدن شما می توانند تحت تاثیر قرار بگیرند.

روانشناسی رنگ اتاق خواب

رنگ کردن اتاق خواب از ساده ترین و سریع ترین روش های تغییر دکوراسیون است . از نظر روان شناسان رنگ ها می توانند بر روحیه و آرامش شما تاثیر بگذارند ، در واقع رنگ از عوامل بیرونی که روی انسان تاثیر می گذارد و همچنین رنگهایی که انتخاب می کنید نشان دهنده شخصیت شماست .

صفحه 1 از 2