• جستجو
  • 1402/03/08

پیشنهادهای سردبیر در آیا میدانستید

مطالب آیا میدانستید

چرا باید در هواپیما حالت پرواز را فعال کرد؟

شاید شما هم تا به حال شنیده باشید که هنگام پرواز باید حتما گوشی را روی حالت پرواز قرار داد. اما آیا دلیل این کار را می دانید؟ اگر جوابتان منفی است، این مقاله مناسب برای شما و پاسخ به سوالتان است.

تکلم سه وجهی چیست و رکورد آن برای چه کسی است؟

 در این مقاله از سایت یاربانو، برای شما مفهوم تکلم سه وجهی را توضیح می دهیم و به شما می گوییم که رکورد دار این نوع تکلم مربوط به چه کسی است. با ما همراه باشید.

شهری که بیشتر از 3 روز اجازه ماندن در آن را ندارید!

در این مقاله از سایت یار بانو، شهری را به شما معرفی می کنیم که شما فقط 3 روز اجازه دارید در آن جا بمانید و اهالی این شهر اجازه نمی دهند بیشتر از مدت زمان گفته شده در این شهر بمانید. با ما همراه باشید.

هنگام سقوط در آسانسور چه کاری انجام دهیم؟

در طول زندگی هر انسانی، ممکن است اتفاقات و بلا های زیادی سر او بیاید که یکی از این بلا ها، سقوط آسانسور است. در این مقاله به شما می گوییم که اگر خدای نکرده در آسانسور بودید و سقوط کرد، چه کاری باید انجام دهید.

چک الکترونیک چیست و چگونه کار می کند؟

در این مقاله، مفهوم چک الکترونیکی را برایتان توضیح می دهیم و نحوه ی کارکرد آن را هم برایتان شرح می دهیم. با ما همراه باشید.

چند حقیقت جالب (قسمت اول)

در این قسمت از سایت یاربانو، چند دانستنی و حقیقت جالب در مورد دنیا و موجودات زنده برایتان گردآوری کرده ایم که بسیار جذاب و آموزنده هستند و همچنین اطلاعات شما را بسیار زیاد می کنند. با ما همراه باشید.

بعد از گم شدن یا به سرقت رفتن کارت بانکی چه کار کنیم؟

شید برای شما هم پیش بیاید که ناگهانی کارت بانکی خود را گم کنید یا کسی آن را از شما بدزدد. آیا می دانید که در این لحظه باید چه کاری انجام دهید؟ اگر نمی دانید با ما همراه باشید تا راهکار مناسب آن را به شما بگوییم.

فواید روغن نارگیل به عنوان محصول آرایشی بهداشتی

روغن نارگیل یکی از آن ماده هایی است که فواید زیادی به عنوان یک محصول آرایشی دارد. به این منظور، با سایت یاربانو همراه باشید تا برخی از فواید آن را برایتان بازگو کنیم.

آیا ضربان قلب و نبض تفاوتی دارند؟

بارها و بارها عبارت های ضربان و نبض را شنیده ایم اما خیلی از ما ها هنوز نمیدانیم که آیا تفاوتی بین این دو است یا خیر. اگر شما هم از آن دسته آدم هایی هستید که این موضوع نمیدانید، حتما این مقاله را بخوانید.

مثلث برمودا چیست و در کجا قرار دارد؟

در این بخش از سایت یاربانو، اطلاعاتی در مورد مثلث برمودا به شما می دهیم. با ما همراه باشید.

آیا استرس و اضطراب برحافظه اثر می گذارند؟

در این قسمت از سایت یار بانو، برای شما می گوییم که استرس و اضطراب چگونه در به یاد آوردن وقایع به فرد کمک می کنند.

آیا گوش دادن به موسیقی باعث افزایش خلاقیت می شود؟

یکی از عادات همه ی ما گوش دادن به موسیقی است. گاهی اوقات شنیده می شود که گوش دادن به موسیقی شاد باعث افزایش خلاقیت می شود. به همین دلیل ما این مقاله را گردآوری کرده ایم تا درستی یا غلط بودن این موضوع را مشخص کنیم.

صفحه 1 از 2