• جستجو
  • 1401/11/09

مطالب زیبایی چهره

ماسک هایی برای پرپشت شدن و بلند شدن مژه ها

همه ی ما به دنبال راهی هستیم تا جذابیت چشم هایمان را افزایش بدهیم. در این مقاله از سایت یاربانو نکاتی را به شما یاد می دهیم که با انجام دادن آن ها شما از کاشتن مژه و یا استفاده کردن از مژه های مصنوعی بی نیاز می شوید و می توانید به طور طبیعی مژه های زیبا و پر پشتی داشته باشید و به چشم هایتان هم جذابیت دو برابر بدهید.

راهکار هایی برای رفع سریع پف زیر چشم ها

حداقل برای یک بار هم که شده همه ی ما با مشکل پف زیر چشم ها مواجه شده ایم. پف زیر چشم باعث می شود زیبایی چشم ها کاسته شود و صورت حالت خسته ای به خودش بگیرد. به همین دلیل ما این مقاله را برای شما گردآوری کرده ایم تا چند راهکار سده و سریع برای رفع پف زیر چشم ها به شما یاد بدهیم.

راه هایی برای افزایش زیبایی و جذابیت

هر چقدر هم که استفاده از لوازم آرایشی به صورتتان جلا ببخشد و آن را زیبا کند، ولی باز هم هیچ چیزی نمی تواند جایگزین زیبایی و جذابیت طبیعی شود. در این مقاله شما راهکار هایی را می خوانید که با کمک آن می توانید جذابیت و زیبایی طبیعی خودتان را افزایش دهید. با ما همراه باشید.

ماسک زمستانی برای شادابی پوست

 در این مقاله از سایت یاربانو، طرز تهیه ی دو ماسک زمستانی با یک میوه ی زمستانی را به شما یاد می دهیم که برای شادابی و زیبایی پوست بسیار موثر است. با ما همراه باشید.

ماسک شکلات

در این مقاله از سایت یاربانو، طرز تهیه ی یک ماسک فوق العاده که با شکلات درست می شود را به شما آموزش می دهیم.

ترفند هایی ساده برای افزایش زیبایی

در این مقاله از سایت یاربانو، چند ترفند آسان و کاربردی برایتان فراهم کرده ایم تا با استفاده از آن ها به آسانی زیبا تر و جذاب تر به نظر برسید.

راهکار هایی برای رفع جوش پس از اپلاسیون

شاید برای شما هم مشکل جوش زدن پس از اپلاسیون رخ داده است. شما می توانید راه های حل این مشکل را در این مقاله بخوانید.

طرز تهیه ماسک برگ نعناع

در این مقاله از سایت یاربانو قصد داریم طرز تهیه ی ماسک نعناع راکه فواید زیادی از جمله سفید کنندگی را دارد را برایتان بگوییم. با ما همراه باشید.

طرز تهیه مرطوب کننده خانگی زمستانی برای پوست چرب

اگر شما پوست چربی دارید، می توانید در این مقاله طرز تهیه ی یک مرطوب کننده را یاد بگیرید و در زمستان ها از آن استفاده کنید.

طرز تهیه مرطوب کننده خانگی زمستانی برای پوست معمولی

در زمستان پوست بیشتر از مواقع دیگر نیاز به مراقبت دارد. در این مقاله چند دستور العمل مرطوب کننده ی خانگی برای پوست های معمولی را می بینید که می توانید به آسانی در خانه درست کنید.

طرز تهیه مرطوب کننده خانگی زمستانی برای پوست خشک

پوست در فصل زمستان بیشتر از مواقع دیگر نیاز به مرطوب کننده دارد. به همین دلیل در این مقاله از سایت یاربانو، طرز تهیه ی سه مرطوب کننده ی خانگی طبیعی را آورده ایم که می توانید به آسانی آن ها را در خانه آماده کنید.

ماسک شیرخشک برای جوانی و سفید شدن پوست

در این قسمت از سایت یاربانو، روش تهیه یک ماسک پوست با استفاده از شیر خشک را به شما یاد می دهیم که باعث سفیدی و جوانتر شدن پوست شما می شود. با ما همراه باشید.

صفحه 1 از 2